ШоуБиз

И Ноле на премиера кај Brad Pitt :)

На 65-тиот по ред Кански фестивал, беше промовиран филмот на Brad Pitt со наслов „Killing Them Softly“.

На црвениот тепих продефилираа голем број на светски познати ѕвезди меѓу кои и: Irina Shayk, Diane Kruger, P. Diddy, Novak Đoković, Kelly Brook, Alec Baldwin и Cassie.

На прашањето за нивото на насилство во филмот и неговото влијание врз децата, Brad објаснил:

–          Насилството е веќе одамна прифатено како дел од гангстерскиот свет. Потешко би ми било да одглумам расист отколку лик кој му пука на друг човек во лице. Факт е дека живееме во многу насилен свет.

Погледнете кој сѐ присуствувал на премиерата на овој филм:

Напиши коментар