ШоуБиз

И Rihanna знае да биде нормална :)

Rihanna е вистинска ѕвезда и популарна е ширум целиот свет, но за нејзиниот брат, таа и понатаму е само постара сестра.

На Твитер, 24-годишната пејачка покажа колку нивниот однос е природен и релаксиран. На сликата која ја објавила се гледа како таа се бори со својот 13-годишен брат по дома.

Rihanna е многу блиска и со другиот брат, 21-годишниот Rorrey.

Инаку, по објавувањето на видетото за песната „Where Have You Been“, пејачката доби и нова улога, па ќе може да ја видиме во „Fast and Furious 6“ каде ќе се појави заедно со Vin Diesel и Dwayne Johnson. Ќе глуми негативец.

Напиши коментар