ШоуБиз

И Scherzinger покажа голо месо :)

Можеби единствената идеја на Nicole Scherzinger со оваа комбинација ѝ била да гo истакне својот сексапил, но фалело уште сосем малку за да претера во покажувањето на своето совршено тело.

Имено, се работи за едно нејзино дефилирање на црвениот тепих во Њујорк за време на премиерата на филмот „Луѓе во црно 3“ во кој самата пејачка се појавува, овој пат како актерка. На вчерашниот настан, Nicole се појавила во атрактивен црвен фустан, од кој на папараците не им било тешко да ги уловат најинтересните фотки, односно градите на пејачката.

При секое нејзино свртување, нејзините гради можеле слободно да се видат, но таа, како вистинска дама, се однесувала како сѐ да е во ред.

Напиши коментар