ШоуБиз

И тие не се совршени! Мила Кунис без шминка е жив доказ:)

Дури и најсекси жената на светот не изгледа совршено во секое време.

Старите познаници, но и новопечената двојка Ештон Качер и Мила Кунис одлучиле да го прошетаат кучето недалеку од домот, но сигурно неочекувале дека ќе го привлечат вниманието на папараците!

Иако важат за еден од најубавите млади двојки во Холивуд, Мила и Ештон овој пат се уловени во ‘лежерно’ издание…

Погледнете како Мила и Ештон изгледаат кога, како “обични” смртници го шетаат миленичето.

No effort needed: Mila Kunis and boyfriend Ashton Kutcher looked completely relaxed in baggy tracksuits as they walked their dog in Los Angeles

Dressed down: The couple couldn't look any more casual as they took their dog for a morning walk

In sync: The couple look comfortable enough around each other to not have to make an effort with the way they look

Affectionate: Mila and Ashton put their arms around each other, showing just how close they now are

 

Напиши коментар