← НАЗАД НА БОЗА

Интересни идеи за летен педикир

Интересни идеи за летен педикир
2580 Читања

Добриот педикир може да направи вистинско чудо со вашиот целосен аутфит, особено ако е во комбинација со квалитетни чевли на висока потпетица или интересни рамни сандали. Затоа уверете се дека знаете кои се актуелните декорации за маникир и педикир оваа сезона, разгледувајќи ги неверојатните идеи во оваа статија.

 

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk