Мода

Интересни мали чантички од колекцијата на Салваторе Ферагамо

Салваторе Ферагамо е навистина добар избор кога станува збор за чанти, било да се работи за дневни комбинации или вечерни излегувања.

Овојпат колекцијата за наредната пролед на Ферагамо претстави навистина интересен избор на мали чантички со интересен дизајн и свежи бои.

Практични за секојдневните излегувања, овие чанти исто така може да се искомбинираат и во некоја вечерна шик комбинација. Едноставните и минималистички детали на инаку луксузните чанти сигурно ќе направат да бидете забележани.

 

 

Напиши коментар