Мода

Извонредна колекција обувки – Miu Miu за Лето 2012

Апсолутно шармантна и гламурозна е најновата колекција обувки од  Miu Miu…

Она што е потребно за ова Лето се светкави сандали, сандали со ремче, сандали со полна пета и софистицирани рамни сандали…. Сите модни хитови кога се во прашање обувките се содржани во последната колекција на Miu Miu…

Заслужува особено внимание и дефинитивно место на пиедесталот за обувки за Лето 2012…

Напиши коментар