ШоуБиз

Ја оставил девојката оти била многу секси :)

Звучи неверојатно, зарем не е така? Но, ова навистина ѝ се случило на една аргентинска манекенка.

Фудбалерот на тимот Аталанта од Италија по име Ezequiel Schelotto  (22) раскинал со својата девојка Mariana Diarco која работи за арентинскиот „Playboy“.

Фудбалерот бил во врска со прекрасната бринета околу три месеци, но најверојатно нејзиниот секси изглед и провокативни настапи во јавност ги натерале неговите родители да ја отфрлат потенцијалната снаа. Тие му забраниле на својот син да се гледа со „зајачицата“.

Инаку, Mariana се прослави со аферата со аргентинскиот рокер Andres Сalamaro и поради тоа сите аргентински медиуми сеуште ја нарекуваат „кралица на женските групи“.

Напиши коментар