ШоуБиз

Ја препознавате ли малава? :)

На сликава имала само седум години, а денес е една од најсексапилните и најатрактивни девојки на планетава.

Старлета, ѕвезда од реално шоу, наречете ја како сакате, но никој не може да ѝ го оспори успехот во светот на шоубизнисот. Овој пат, Kim Kardashian споделила слика со своите фанови на Твитер од раното детство.

–          Погледнете, ова е сликата која стои на ѕидот во работната соба на баба ми. Сум имала само седум години, – напишала Kim под сликата која ја ставила на Твитер.

Кој би рекол дека ова наивно девојче еден ден ќе стане една од најбогатите и наjпознати ѕвезди на светот.

Напиши коментар