ШоуБиз

Jessica Simpson пред олтар, а само што не се породила :)

Иако никогаш не изгледала подебело од сега и секој момент се очекува да се породи, познатата пејачка одлучила токму таква да застане пред матичар.

Трудна е за прв пат, но од недоволно обрнување внимание Jessica Simpson се здебелила повеќе од нормалното и очекуваното. Треба да се породи овие денови, но тоа не ја спречило полека да се довлечка до матичарот и да го каже судбоносното „да“ пред својот сопруг Eric Johnson.

На венчавката била присутна и сестрата на Jessica која е помлада и веќе има еден син. Многумина искоментирале дека таа дефинитвно ја засенила својата сестра која требало да биде главна на овој ден. Дали се во право, оценете сами од сликите на кои Ashleе е деверуша.

Напиши коментар