ШоуБиз

Каде е градникот на Селин Дион? Топлес издание на 44 години

Селин Дион ќе се појави на септемвриското издание на магазинот V.  Таа позираше пред објективот во Лас Вегас. Селин се соблече и топлес позираше за потребите на магазинот.

Во едиторијалот ќе ја видиме во неколку изданија: во вамп стил, разиграна, заводлива, секси…

Селин изгледа одлично на 44 годишна возраст, а како доказ ви ги претставуваме нејзините најнови фотографии.

Ова не е прва голема дива да се појави во секси издание во овој магазин. Никол Кидман исто така се соблече и ја покажа својата дива страна.

Напиши коментар