ШоуБиз

Кајли, дали си тоа ти? :)

Дали ова што го гледаме на сликите е џебната Венера каква што сите ние ја познаваме. Од сликите, очигледно се променила и тоа на подобро.

Ова се нејзните слики од едиторијалот во мартовското издание на списанието Stylist чија насловна ја краси Миног со малку чудна коса со прилично голем волумен.

За да прослави 25 години на музичката сцена, Кајли за оваа пригода се пресоблекла и сликала во 25 различни модни комбинации, сите дела на познати стилисти и креатори, кои ги направиле дијазните специјално за Кајли.

–          Снимањето беше совршено. Уживав во секоја минута. Секое парче облека е прекрасно и не ми се верува дека толку дизајнери соработуваа со мене. Едвај чекам да излезе списанието.

Еве дел од сликите:

Напиши коментар