ШоуБиз

Кајли јаде од стомакот на Џо Манганиело

Џебната венера, Кајли Миног гостуваше во едно познато американско шоу каде го промовираше својот најнов сингл. Освен промоцијата на својата песна таа доби и задача да касне неколку парчиња чипс од стомакот на актерот Џо Манганиело.

Погледнете како изгледаше тоа.

Стомакот на Џо ги изненади сите, пред само неколку недели тој беше фатен на плажа со екстремно добро оформени стомачни мускули, а “послужавникот” кој сега го прикажа беше далеку од она што некогаш беше.

Напиши коментар