Мода

Како изгледа модерната девојка низ призмата на Orsay

Модниот бренд Orasy ја претстави својата најнова колекција за модерните девојки. Модерната девојка, според Orasy не е премногу натрупана со додатоци, ги одбира боите на пролетта и цветните дезени. Во оваа колекција може да се пронајдат девојките со кежуал па дури и оние девојки кои го почитуваат елегантниот стил.

Одберете парчиња облека во сина, црвена, светло кафена, бела, зелена, розова или вилоетова боја. Погледнете дел од најновата колекција на Orsay:

Напиши коментар