ШоуБиз

Ума Труман чека 3-то дете!?

Ума Турман повторно очекува дете.

Актерката која има 41 година ќе го роди првото дете од заеднцата со финансиерот Арпад Басон и оваа вест таа самата ја потврдила.

Нејзиното стомаче помина незабележано на Њујоршката модна недела порано овој месец, но тука е таа самата за да ни открие.

Инаку, Турман веќе има две деца од бракот со Итан Хоук. Со Арпад се заедно од 2007 година и по кратката пауза во 2009 година, тие се повторно заедно.

Епа, честитки на уште една славна мајка!

Напиши коментар