ШоуБиз

Како реално изгледаат порно актерките без профи шминка?

Без скапа шминка и облека, порно актерките изгледаат сосема обично. Со тоа, на улица Jenna Jameson, Тawny Roberts или Shawna Lenee тешко дека ќе ги препознаете.

За подобро да изгледаат пред камера и да сокријат одредени недостатоци кои гледачите не смеат да ги забележат, шминкерите во порно индустријата имаат полни раце работа!

Некои порно актерки немаат убави црти на лицето, трепки или веѓи, па со нив е потребно да се работи малку повеќе. Факт е дека мажите не ги гледаат лицата на овие актерки, зарем не? Во фото-галеријата можете да погледнете како некои од најпознатите актерки од филмовите за возрасни изгледаат во реалниот живот.

Tara Lynn Foxx

Alexis Texas

Anita Dark

Bobbi Starr

Carmella Bing

Crissy Moran

Isis Taylor

Jenna and Briana

Jenna Jameson

Katja Kassin

Natasha Nice

Nina Mercedez

Penny Flame

Phoenix Marie

Sarah Stone

Shawna Lenee

Stormy Daniels

Stormy Daniels

Tawny Roberts

Tera Patrick

 

 

 

 

Напиши коментар