ШоуБиз

Како Скарлет Јохансон ужива со дечкото!

Скарлет Јохансон и нејзиниот дечко Нејт Нејлор решиле од нежното гушкање во Њујорк да сменат малку и да се посончаат на песочните плажи на Хаваи.

Јохансон и Нејлор се сликани на неименувана плажа на Хаваи како се забавуваат и уживаат на жешкото сонце. Скарлет ни ги покажа своите славни облини во тиркизен костим за капење, а Нејт и понатаму се држи со својот спортски стил.

Јохансон (27) и менаџерот за реклами од Њујорк се заедно околу пет месеци, а за него се вели дека е одлично момче и вистинска прилика за секоја дама.

Напиши коментар