ШоуБиз

Кание видно и го смени имиџот на Ким! Нема ни трага од нејзиниот сексапил

Ким Кардашијан е позната во јавноста по својот сексапил и облини на кои и завидуваат многумина. На јавноста и беше позната и по неуспешните врски, но денес таа навистина е променета.

Ким е во врска со раперот Кание Вест веќе подолго време. Тој си даде за задача да и го смени имиџот, по што може да видиме и дека навистина успеал во тоа. Ким повеќе не се облекува во облека која повеќе открива отколку што покрива. Сега Ким носи облека која никогаш не би ни претпоставиле дека ќе ја видиме на неа.

Напиши коментар