ШоуБиз

Kanye West не може да се оддели од Kim! :)

Позната е по смелите и секси комбинации, а нејзиниот нов дечко не може никако да се оддели од неа. Никаде не ја попушта и секаде се појавуваат заедно.

Kim Kardashian и Kanye West дефинитивно не се двојат ни за секунда. Старлетата постојано привлекува внимание со својот изглед и напати смел стајлинг кој секогаш открива по некој дел кој реално би требало да биде сокриен.

Овој пат, на Канскиот фестивал се појавила во комбинација од која се наѕира длабоко деколте. Старлетата очигледно не носи ни градник.

За Kanye нема што да коментираме. Не ги одвојува рацете од својата муза.

Погледнете ги фотките од Кан:

Напиши коментар