ШоуБиз

Katy Perry би се сексала со Rihanna :)

Пејачкатa Katy Perry во едно интервју изјавила дека засега нема намера да сними заедничка песна со Rihanna, но дека никако не исклучува потенцијална љубовна врска со неа.

Водителката на радиото „Wild 94.9“ кое се емитува на подрачјето на Сан Франциско, за време на емисијата ја запрашала пејачката дали има во план да направи музичка колаборација со убавицата од Барбадос.

–          Не, но ќе се посексаме, – одговорила Katy очигледно на шала. Дали сакала да биде поинтересна или има нешто друго на ум, тоа не знаеме.

Баш ме интересира што би помислиле нивните поранешни дечковци за нив по оваа дрска изјава.

Напиши коментар