ШоуБиз

Кејт Аптон без цензура!!!

20 годишната сексипилна убавица Кејт Аптон со месеци не се трга од насловните страници. Овој пат таа имаше фото – сесија за машкиот магазин GQ.

Погледнете како се одвиваше фото – сесијата на која нема да останете рамнодушни:

Напиши коментар