ШоуБиз

Кејт и Вилијам со месеци немаат секс

Според извор близок на парот кој ијавил за магазинот Star, војводката од Кембриџ, Кејт мидлтон и принцот Вилијам со месеци немаат секс.

Како причина за тоа се наведува нивната голема зафатеност на двајцата сопружници.

За разлика од нив, принцезата Дијана остана бремена истата година кога се случи големата свадбена церемонија помеѓу Дијана и принцот Чарлс.

Напиши коментар