ШоуБиз

Кејт Винслет се мажи по трет пат! Трета среќа!

Кејт Винслет се омажила по трет пат во почетокот на месец декември на тајна церемонија во Њујорк.
Ѕвездата од Титаник склучила брак со својот избраник Нед Рокендрол, а церемонијата била во најтесниот круг пријатели и роднини на парот без карактеристичната помпа и гламур за познатите.
Винслет и Нед Абел Смит како што е вистинското име на нејзиниот нов сопруг се во врска околу година дена. Нед е внук на милјардерот Ричард Брансон.

 

Напиши коментар