ШоуБиз

Кејти Холмс сега се чувствува посекси од кога и да е

Откако излезе информацијата дека Кејти Холмс и Том Круз се разведуваат медиумите не престанаа да пишуваат за нивната љубов и болни моменти.

Овој пат таа се појави на насловната страна на магазинот Elle, со неверојатно секси фотографии. При тоа го дала интервјуто во кое вели дека сега откако влегла во 30-те се чусвтвува многу посекси. Кога имав 20 години бев несигурна во себе, сега знам колку вредам и знам да се носам со тоа. Сега се чувствувам посекси од кога и да е – изјавила Кејти.

Во врска со разводот таа изјавила – Јас знам која сум и каде сум, знам што сакам и знам на каде треба да одма, и целам кон тоа.

 

Напиши коментар