ШоуБиз

Кели Брук ја покажа и својата друга страна! Ова е Кели во кревет со секси долна облека

32 годишната убавица позираше во секси долна облека во кревет за потребите на магазинот FHM.

Кели Брук е актерка и модел, и досега се има најдено во неколку различни улоги.

„Кога ќе побараат од мене да изгледам сериозно јас го прават тоа, кога ќе побараат да бидам слатка и насмеана девојка го правам и тоа. Едноставно се соживувам со улогата и го давам најдоброто од себе. Но, јас можам да бидам и „лоша„ девојка, како на фото сесијата така и во реалниот живот „ – изјавила Кели Брук.

Погледнете дел од најновите фотографии на Кели, и уверете се во она што таа го кажа за себе:

Напиши коментар