ШоуБиз

Кетрин Хејгл без шминка!

Кетрин Хејгл е забележана без шминка во вторникот, надвор од нејзината куќа во Лос Анџелес. Била облечена во обична дуксерка, чизми и црни хеланки. 33-годишната Хејгл си играла со своето куче, а вештите фотографи успеале да ја фатат без трошка шминка.

На вратата излегла за да го испрати својот сопруг Јоџ Кели на работа. Наредниот ден била забележана како се шета со мајка си, но овој пат, не ѝ фалело ни влакно, била совршено облечена и нашминкана.

Но, се случува. На секој може да му се случат неколку невнимателни секунди, а тоа е сѐ што им е потребно на папраците!

Напиши коментар