man fashion

Кежуал стајлинг од H&M

H&M за оваа есен-зима 2012/13 сезона ви нуди урбана градска мода судејќи по основните акценти заложени во нивната зимска колекција. Плетени џемпери, интересни комбинации на бои, слоевитост при создавањето силуета, масивни и груби парчиња гардероба.

 

Casual Style Combinations in H&M

Casual Style Combinations in H&M

 

Напиши коментар