ШоуБиз

Ким и Кание уживаат во вниманието! Сега се пофалија со Ламборџини

Откако се заедно не престанаа да се појавуваат на сите манифестации рака под рака. Овој пат Ким Кардашијан и Кание Вест заедно се појавија на Bet Awards. Тие заедно го напуштиле новиот дом на Кание во Беверли Хилс и пристигнаа пред црвениот тепих со Ламборџинито на Кание.

Таа блескаше во бел тесен фустан со длабок отвор на грбот, во комбинација со златни сандали. Тој пак гордо ја пратеше, во истa бела комбинација.

Напиши коментар