ШоуБиз

Ким и Кортни во бикини ја најавија новата сезона на своето шоу

Веќе неколку години успешно поминува реалното шоу на семејството Кардашијан. Во најава е новата сезона, а за да го привлечат вниманието на гледачите Ким и Кортни Кардашијан се облекоа во секси бикини и снимаа најава.

Снимањето се изврши на Флорида, а започнува како Ким скока во водата и го истакнува своето тело кое всушност и ја направи толку популана.

Ова се неколку фотографии кои ќе ви доловдат дел од снимањето:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KsPVw0EIaHY

Напиши коментар