ШоуБиз

Ким Кардашијан без шминка! Далеку од совршена!

Kим скоро секогаш изгледа совршено, но очигледно преблокираниот работен распоред си го направи своето.

Минатата недела беше доста напорна за 32-годишната Ким Кардашијан, а сега кога пристигна дома, резултатите од акумулираниот замор се тука…

Ready for bed: Exhausted Kim Kardashian keeps her had down in her arrival back in Miami on Monday; for once she went without make-up

Kim Kardashian

А еве како изгледа кога е професионално средена:

 

Напиши коментар