ШоуБиз

Ким Кардашијан носталгична по починатиот татко…

Ким Кардашијан одлучила да му направи чест на својот починат татко кој на 22-ри Февруари ќе наполнел 68 години, ако би бил жив.

31-годишната старлета објавила на Твитер неколку стари слики од нејзиното семејство, под кои напишала:

–          Се прашувам дали на небото прославуваат родендени… ако го прават тоа тогаш сум сигурна дека татко ми го има најдобриот роденден досега. Среќен роденден, тато!

На сликите ги има Ким, сите нејзини сестри, како и родителите и тоа од различни периоди на животот на Ким. Клои го направила истото на својот профил, очигледно целото семејство било зафатено од носталгијата.

Напиши коментар