ШоуБиз

Ким Кардашијан се соблече за Factice

Иако на нејзините секси фотографии веќе сме навикнати ова последно издание е дефинитивно едно од најхрабрите!

32-годишната Ким Кардашијан ги покажала своите облини за францускиот магазин Factice. Треба ли да се опише што носи на своето бујно тело…само погледнете ги приложените фотографии и уживајте во богатството на познатите облини.

 

Напиши коментар