ШоуБиз

Kim му праќала голи фотки на Kanye?!

Последниве неколку денови, врската на Kanye West и Kim Kardashian стана вистинска атракција и занимација за светските медиуми.

Непроверени и полупроверени информации доаѓаат од сите страни. „Неименуваните извори“ постојано работат. Еден таков извор тврди дека неколку голи фотки на старлетата биле причината зошто Kanye на времето ја раскинал свршувачката со тогашната девојка Alexis Phifer. Раперот уште тогаш ги негирал овие наводи со коментар дека никогаш немал ништо со „ку*вата со лажен задник“.

Овој ист извор открива дека сега Kanye почнал да ја контролира и да ѝ кажува на Kim што да носи, а тоа на неа воопшто не ѝ сметало.

–          Kim сака да ја контролираат. Сака да биде девојка на некој моќен дечко, а таква моќ виде во Kanye! – додава изворот.

Напиши коментар