ШоуБиз

Ким отиде во Париз и им покажа како треба да изгледа вистинскиот модел

Заедно, рака под рака со момчето Ким Кардашијан беше главен гостин на париската модна недела.

Таа смени неколку комбинации во текот на денот, претставувајќи се како вистинска модна икона.

И нормално целта беше исполнета, таа и нејзиното момче Кание беа најсликани гости на париската модна недела.

Напиши коментар