ШоуБиз

Ким во неверојатно секси издание

Старлетата Ким Кардашијан се пофали со нова фотографија на својот профил на Твитер, објавувајќи една фотографија од нејзината последна фото-сесија направена на јахта во едноделен костим за капење.

Фоторепортерите пак не почестија со неколку фотографии кои ги направија додека таа била со нејзиното момче, раперот Кание Вест.

Ким е облечена во црна обична маичка која го открива нејзиниот секси градник и здолжниште со голем чипкан дел кој открива многу. Поглденете:

Напиши коментар