ШоуБиз

Ќе ја препознаете ли без грам шминка?

Неверојатно, но ова на фотографиите е Кристина Агилера. Навикнати да ја гледаме со многу шминка на лицето, кога е во вакво издание тешко е човек да ја препознае.

31 годишната пејачка вчера била уловена од папараците како се шета со своето момче  во Лос Анџелес. Освен што таа е без шминка може да забележиме десетици килограми плус на нејзината тежина. Со уништена коса, без шминка… ова е глетка која дефинитивно не наликува на една голема ѕвезда.

Напиши коментар