ШоуБиз

Ќерката на Џони Деп и Ванеса Паради е вистински модел

Ќерката на познатиот актер Џони Деп и пејачката Ванеса Паради неоддамна наполни 13 години, а благодарение на добрите гени кои ги наследи од нејзините родители таа навистина се развива во вистинска убавица.

Фотографите успеаа да ја сликаат додека таа била на шопинг со својата дадилка, и со овие фотографии се докажува дека таа го наследила најдоброто од нејзините родители. Погледенте како изгледа слатката Лили.

Напиши коментар