ШоуБиз

Ќерката се смири, мајката дојде до израз! Крис Џенер во валкан танц

Мајката Кардашијан до сега беше активна но во позадина. Таа само ги менаџираше своите ќерки. Но, изгледа Крис смета дека ова се нејзините пет минути. Најпрво направи нова корекција на градите, па се соблече во бикини за австралиски магазин. Сега се облече во чипка и кожа и застана на подиумот играјќи валкан танц.

Додека Ким се труди да го промени својот имиџ, под влијание на Кание Вест, мајката Крис започнува со лудување.

 

 

Напиши коментар