← НАЗАД НА БОЗА

Класика и елеганција за мажите од „Valentino Uomo“ есен – зима 2012

Класика и елеганција за мажите од „Valentino Uomo“ есен – зима 2012
636 Читања

Машката колекција на италијанската модна куќа Валентино за есен/зима 2012та е уште еден доказ за триумфот на неопходната елеганција која е почетна филозофија на светски познатата модна куќа.

 Погледнете ги фотографиите од елегнатните комбинации на Велнтино наменети за машката популација.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk