ШоуБиз

Кога Kate Upton јаде хамбургер :)

И еден обичен хамбургер може да изгледа привлечно и секси ако го јаде Kate Upton…

Манекенката снимила реклама во која јаде голем и сочен хамбургер, полн со лути пиперчиња и навистина ужива во својот оброк.

Во спотот, Kate носи кратко, деколтирано и ретро фустанче, седи на задното седиште на еден автомобил и „се бори“ со огромниот хамбургер.

Спотот кој трае нецели 60 секунди му дава потполно нова димензија и облик на јадењето лути пиперчиња… Погледнете зошто е тоа така:

http://www.youtube.com/watch?v=xdGsKzmCgB0&feature=player_embedded

Напиши коментар