ШоуБиз

Кои се најгрдите селебрити фаци?

До сега објавуваме кои се најубавите жени, мажи и воопшто познати лица. Денес ќе ви ја претставиме листата на најгрдите селебрити фаци. Направена е една голема анкета во Велика Британија, а резултатите се следниве:

Листа на луѓе кои не се баш пријатни за гледање:

Иги Поп

Џоди Марш

Донатела Версаче

Дејвид Гест

Шер

Мики Рурк

Џеки Сталоне

Џенис Дикинсон

Мелани Грифит

 

 

Напиши коментар