ШоуБиз

Кој кога изгубил невиност?

Сигурна сум дека ве интересира оваа тема, особено кога се познатите во прашање. Еве неколку познати личности кои “искрено” кажаа нешто повеќе за својата интимност.

Адриана Лима за прв пат имала секс ос Марко Јариќ кога се омажила со него на 27 години.

Клои Крдашијан ја изгубила невиноста кога имала 14 години.

Актерот Даниел Ретклиф своето прво сексуално искуство го имал на 16 години, на својот роденден со постара девојка.

Бритни Спирс ја изгубила невиноста на 14 години со фудбалер од средношто училиште.

Тина Феј ја изгубила невиноста на 24 години.

Џесика Симпсон имала за прв пат секс на 22 години кога се венчала со Ник Лечеј.

Џони Деп за прв пат имал секс на својата 13 годишна возраст.

Актерот Дастин Хофман за прв пат имал секс на Нова година и тоа со жената на неговиот брат која ги помешала изгледа под дејство на алкохол.

1 Коментар

Напиши коментар