ШоуБиз

Која е новата љубов на Shakira?

Shakira интензивно се подготвува за пролетта. Но, знаете како? Познатата пејачка си купила две слатки зајачиња и веднаш ставила слика од нив на својот Твитер профил.

–          Запознајте ги нашите зајачиња, – пишувало веднаш под сликата, а потоа споделила уште неколку слични слики на кои ги има нејзините нови миленичиња.

Женското зајаче го нарекла „la hembrita“, а машкото „el machito“.

Ако ви недостигаше идеја како да си ја направите претстојнава сезона поинтересна и не знаевте со кој да се шеткате и гушкате, еве ви одлична идеја. Купете си зајачиња и уживајте во прекрасното време кое допрва следува!

Напиши коментар