ШоуБиз

Која е оваа секси мама? :)

Овој модел на „Victoria’s Secret“ дефинитивно остава без здив. Doutzen Kroes била забележана на една од плажите во Мајами како си игра со своето синче Phyllon кое има само една година. Со нив за жал не бил сопругот на моделот, диџејот Sunnery James.

Младата мајка била сликана како весело си игра во песокот заедно со својот син, како го гали и го бакнува. Манекенката има само 27 години, а дел од јатото на „ангелите“ стана во 2008 година.

Освен што е прекрасна на изглед, таа има и големо хумано срце. Член е на непрофитната организација „Dance4Life“.

 

Напиши коментар