man fashion

Колекцијата на Gant за пролет-лето

Сончевите денови ни носат многу позитивна енергија, смеа, радост, дружење… Но, сончевите денови ја донесоа и најновата колекција на Gant, која е токму соодветна на она што го носи летото.

Колоритна, позитивна, лежерна, кежуал и помалку со примеси на елеганција. Таква е најновата колекција на овој моден бренд. Погледнете како Gant ја гледа оваа пролет-лето сезона.

Напиши коментар