← НАЗАД НА БОЗА

Конечно Ким се опушти и пред Кание застана без шминка

Конечно Ким се опушти и пред Кание застана без шминка
740 Читања

Таа е една од најгламурозните дами на денешницата. 31 годишната убавица, Ким Кардашиан се реши без шминка да излезе од одма и тоа да застане пред Кание Вест. Двајцата се видени како во седум часот наутро одат заедно на вежбање, што е добар знак дека се мотивираат еден со друг. Судејќи по изразот на двајцата како да им фалат неколку часа сон.

Веднаш потоа освежени, расонети и со многу шминка заминале во посета на детската клиника. Додека Ким им се израдувала на фотографите, раперот не бил нешто воодушевен од идеата да се смее и да позира.

 

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk