ШоуБиз

Костим кој оцртува се… ова е премногу дури и за Кети Пери!

Атрактивната пејачка Кети Пери се појави на доделувањето на MuchMusic Video Awards во Торонто во неколку различни изданија. Едното од нив беше толку многу специфично, што дури и самата таа се чувствуваше непријатно во него.

27 годишната пејачка доби неколку награди, за секое од доделувањата беше во пинаков аутфит. Погледнете како изгледаше Кети Пери на оваа музичка манифестација:

Напиши коментар