man fashion

Костими за капење со интензивни бои

Модниот бренд Sauvage ја претстави својата најнова колекција на костими за капење, наменета за мажите. Костимите кои овој бренд ги направи за нас се во исклучиво интензивни бои. На располагање стојат еднобојни и шарени дезени.

Удобноста ќе ја добиете со широките и тесните модели кои се во должина под бутовите.

Одберете го најдорото за себе и опуштете се ова лето.

Напиши коментар