Мода

Кралиците на летниот асфалат

Ова лето исклучително популарни се сандалите, чевличките со полна пета и таканаречените балетанки.

Како и во претходните години, така и сега, многу сме задоволни што платформата со споена пета е модерна, бидејќи нозете изгледаат феноменално во неа.

Модните брендови, додадоа и прекрасни дезени и бои со што ги разиграа и развеселија моделите.

Доколку сеуште не набавивте за себе ваков примерок, погледнете ја нашата галерија и побарајте инспирација во овие фантастични примероци кои ги одвоивме само за вас…

 

Напиши коментар