← НАЗАД НА БОЗА

Кралот на тексасот со најнови модели!

Кралот на тексасот со најнови модели!
918 Читања
Levis e eден од најдокажаните модни брендови, кој со децении ги пласира своите колекции, кои нормално изобилуваат со модерни тексас парчиња, но се разбира покрај нив преовладуваат и други бои и материјали.
Погледнете ги најновите модели на фармерки, кошули, јакни на Levis.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk